Новіков Михайло Миколайович, старший партнер, заслужений юрист України, суддя у відставці

Новіков Михайло Миколайович

Досвід юридичної діяльності: з 1992 року.

Освіта: Київський національний університет ім. Тараса Шевченка, спеціальність «Правознавство»

Практики: господарське право, цивільне право, судові процеси щодо врегулювання спорів у сфері господарського та цивільного судочинства, правовідносини у справах про банкрутство, вирішення податкових спорів, договірна робота, медіація.


Дмитро Чабан, керуючий партнер, адвокат

Дмитро Чабан

Досвід юридичної діяльності: з 2010 року.

Освіта: Київський національний економічний університет, юридичний факультет, спеціальність «Правознавство», магістр права.

Практики: господарське право, цивільне право, правовідносини у справах про банкрутство, договірна робота, судові процеси щодо врегулювання спорів у сфері господарського та цивільного судочинства, юридичні консультації у сфері здійснення господарської діяльності та з питань банкрутства, юридичний супровід бізнесу.

        Життєве кредо: «Сенс життя в тому, щоб досягти досконалості і розповісти про це іншим». («Чайка Джонатан Лівінгстон» / Річард Бах).


Єгор Лучинкін, партнер

Єгор Лучинкін

Досвід юридичної діяльності: з серпня 2000 року.

Освіта: Міжнародний науково – технічний університет, магістр права

Практики: господарське право, цивільне право, законодавство у справах про банкрутство, договірна робота, зовнішньоекономічна діяльність, корпоративне право, судові процеси та врегулювання спорів.

           Життєве кредо: «Якщо людина встає після падіння – це не фізика, це характер!» (Майк Тайсон).


Артем Капуловський, адвокат

Артем Капуловський

Досвід юридичної діяльності: з лютого 2008 року.

Освіта: юридичний факультет КНЕУ ім. Вадима Гетьмана, Національна академія державного управління при Президентові України, магістр права

Практики: адміністративне право, господарське право, цивільне право, виборче право, законотворча діяльність, судово-процесуальна та договірна робота, консультування посадових осіб державно-владних організацій з питань правозастосування.

Життєве кредо: «Першість в найкращому» (Бальтасар Грасіан-і-Моралес).


Наталія Криницька, адвокат

Наталія Криницька

Досвід юридичної діяльності: з серпня 2004 року.

Освіта: Академія адвокатури України, магістр права

Практики: господарське право, цивільне право, право інтелектуальної власності, договірна робота, судові процеси та врегулювання спорів, сімейні відносини, консультації з питань оподаткування.

Життєве кредо: «Все в наших руках, тому не можна їх опускати» (Коко Шанель).


Микола Рибарук, адвокат

Микола Рибарук

Досвід юридичної діяльності: з липня 2011 року.

Освіта: Київський національний економічний університет, юридичний факультет, спеціальність «Правознавство», магістр права.

Юридична практика: господарське право, цивільне право, правовідносини у справах про банкрутство, договірна робота, судові процеси щодо врегулювання спорів у сфері господарського та цивільного судочинства, юридичні консультації у сфері здійснення господарської діяльності та з питань банкрутства.

Життєве кредо: «Знання законів полягає не в тому, щоб пам’ятати їх слова, а в тому, щоб осягати їхню суть» (Цицерон).


Олена Капінус, помічник юриста

Олена Капінус

Досвід юридичної діяльності: з 2006 року

Освіта: Донецький національний університет, факультет бухгалтерського обліку та фінансів, економіст; Національний юридичний університет ім. Ярослава Мудрого, факультет міжнародного права, юрист.

Юридична практика: господарське право, міжнародне приватне право, зовнішньоекономічна діяльність, податкове право, цивільне право.

Життєве кредо: «Будь собою. Інші ролі вже зайняті» (Оскар Уальд).


Олена Вороніна, помічник юриста

Олена Вороніна

Досвід юридичної діяльності: з 2009 року

Освіта: Університет економіки і права «КРОК», магістр з інтелектуальної власності, магістр з правознавства

Юридична практика: договірна робота, юридичні консультації з питань захисту авторського права, розподіл та розрахунок роялті, захист авторського права в сфері театру, кіно, кабельній ретрансляції, Інтернет.

Життєве кредо: «Вірити в себе зовсім не обов’язково, головне вірити в те, що ти робиш» (Джимі Пейдж / Led Zeppelin).


Олена Скокова, радник з фінансових питань, аудитор

skokova

Досвід економічної діяльності: з 1993 року

Освіта: Тихоокеанський державний економічний університет, економічний факультет, спеціальність – економіка підприємства.

Практики: бухгалтерський і податковий облік, управлінський облік, фінансовий аналіз, звітність для внутрішніх та зовнішніх користувачів.

Життєве кредо: «Щоб мудро життя прожити, знати треба чимало, два важливих правила запам’ятай для початку: ти краще будь голодним, аніж що-небудь їж, і краще будь один, ніж разом з ким попало» (Омар Хайям).