ПРО НАС

У Стародавній Греції середньостатистичний громадянин не мав уяви про закони та кодекси. Але вже тоді суспільству був необхідний порядок та захист. Cаме тоді зародилась професія юриста, який визначав правову природу конкретних відносин. На відміну від стародавніх жреців, які намагалися передбачити наслідки тих чи інших обставин, сучасні правозахисники вирішують існуючу проблему, спираючись на відповідні закони та підзаконні акти. На сьогодні на теренах України працює багато досвідчених та кваліфікованих юристів і часто постає питання, як серед такої кількості фахівців обрати ідеального захисника.

На нашу думку, ідеальних захисників не існує, тому що будь-який юрист насамперед – це людина з власним міркуванням та світоглядом. Але є одна суттєва річ, яка стає вирішальною при виборі. Це – практика. Саме багаторічна практика дає можливість аналізувати спірне питання не тільки з точку зору представника, а й також з позиції судового органу, і тим самим дає можливість прийняти об`єктивне рішення.

Правова група «Новіков і партнери» включає досвідчених юристів та адвокатів, правничий досвід яких сформований саме за результатами тривалої роботи в судових органах різних рівнів та інстанцій. Це не тільки команда фахівців, це – дружний колектив, де кожний має свою думку, володіє певною долею критики і при цьому вміє прислуховуватися до точки зору колег. Поєднання професійного досвіду, культури спілкування та важливих людських якостей роблять команду Правової групи затребуваною та конкурентоздатною на ринку правових послуг.